Sort by
  • Black Adam

    ★★

  • Island of the Sea Wolves

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • My Father's Dragon

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★

  • Till

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Jogi

    ★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • A Jazzman's Blues

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Pinocchio

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Good Night Oppy

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Athena

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Lair

  • Samaritan

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Glorious

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Vesper

    ★★★

  • The Princess

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Don't Make Me Go

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Prehistoric Planet

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • The Stranger

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Men

    ★★½