• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Eternals

    ★★★

  • Antlers

    ★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Titane

    ★★★

  • Lamb

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Seance

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Oxygen

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Doors

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Gaia

    ★★★★

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Red Dot

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Censor

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Initiation

    ★★½

  • Freaky

  • Spontaneous

    ★★★

  • The Boy Behind The Door

    ★★★

  • The Stylist

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Lucky

    ★★

  • Gardenia's Natural Life

    ★★★★★

  • Desperados

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Bulbbul

    ★★★½

  • Dating Amber

    ★★★★

  • The World to Come

    ★★★★

  • Dangerous Lies

    ★½

  • TFW No GF

    ½

  • 12 Hour Shift

    ★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Maggie Simpson in Playdate With Destiny

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Minari

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★