Perry has logged 11 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Paul, Apostle of Christ

Paul, Apostle of Christ

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
30
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Life Is Beautiful

Life Is Beautiful

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The King's Speech

The King's Speech

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Silence

Silence

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Florence Foster Jenkins

Florence Foster Jenkins

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry