Sort by
  • Indiana Jones Collection

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Lewis Capaldi: How I'm Feeling Now

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • The Amazing Maurice

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • I Used to Be Famous

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Prey

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Freshman Year

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Death to 2021

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Something's Coming: West Side Story

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★