agabolak has logged 12 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
A Futile and Stupid Gesture

A Futile and Stupid Gesture

2018
×
★★
Edit this entry  
28
Sailor Moon S the Movie: Hearts in Ice

Sailor Moon S the Movie: Hearts in Ice

1994
×
★★½
Edit this entry  
28
Sailor Moon R: The Movie

Sailor Moon R: The Movie

1993
×
★★★
Edit this entry  
28
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★
Edit this entry  
26
Shirkers

Shirkers

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
A Silent Voice

A Silent Voice

2016
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Private Life

Private Life

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Pinocchio

Pinocchio

1940
×
★★★★
Edit this entry  
20
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★½
Edit this entry  
11
Isn't It Romantic

Isn't It Romantic

2019
×
★½
Edit this entry  
11
The September Issue

The September Issue

2009
×
★★★★
Edit this entry  
07
The Breaker Upperers

The Breaker Upperers

2018
×
★★★
Edit this entry