Sort by
  • You People

    ★★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Hanukkah on Rye

    ★★★

  • Call Me Miss Cleo

    ★★½

  • Pelosi in the House

    ★★★★

  • Troll

    ★★★★

  • The Howard Stern Interview: Bruce Springsteen

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★½

  • Senior Year

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bubble

    ★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • This Much I Know to Be True

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★