AGPerson has logged 22 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Alps

Alps

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Mad Max

Mad Max

1979
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
High Heels

High Heels

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Place of No Words

The Place of No Words

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Mangrove

Mangrove

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Pain and Glory

Pain and Glory

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Lovers Rock

Lovers Rock

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Save Yourselves!

Save Yourselves!

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Mikey and Nicky

Mikey and Nicky

1976
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
A Fistful of Dollars

A Fistful of Dollars

1964
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Yojimbo

Yojimbo

1961
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Millennium Bugs

Millennium Bugs

×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Following

Following

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry