Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Franco Escamilla: Eavesdropping

  • Smile

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Blonde

    ★★★

  • When the Waves Are Gone

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Padre Pio

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Maid

  • Barbarian

    ★★★

  • Melián 3167

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Pacifiction

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

  • Scarlet

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The prospect

    ★★★

  • I dreamed that Tom was butchered

    ★★★★

  • Inner Lines

  • How to Save a Dead Friend

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • The Novelist's Film

    ★★★★

  • Both Sides of the Blade

    ★★★★

  • This Much I Know to Be True

    ★★★★★

  • Dark Glasses

    ★★★★★

  • The Middle Ages

  • The United States of America

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★★★

  • The Newest Olds

    ★★★★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • My Weapon

    ★★

  • Fresh

    ★★

  • The Legend of La Llorona

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • House of Gucci

    ★★★★★

  • Ferny & Luca

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • The Nights Belong to Monsters

    ★★★