Sort by
  • Star Wars Collection

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★★★★

  • Night School

    ★★★★★

  • Maniac

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ½

  • The Man Who Killed Don Quixote

    ½

  • Climax

    ★★★★★

  • The Kissing Booth

    ★★★★½

  • Show Dogs

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

  • Taiwan Night Market

    ★★★★★

  • A Departure

    ★★★

  • I Feel Pretty

    ★★★★★

  • Knuckleball

  • Dry Martina

  • I Am Not an Easy Man

    ★★★★★

  • Vacant

    ★★★★★

  • The Titan

  • Pacific Rim: Uprising

  • Ghostland

    ½

  • 6 Balloons

    ½

  • Ready Player One

    ★★½

  • Blockers

    ★★★★★

  • Unfriended: Dark Web

    ½

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • The Retreat

    ★★★½

  • The Hurricane Heist

    ★★★★★

  • Game Night

    ½

  • Unsane

    ★★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Gangsta

    ★★½

  • Hereditary

  • Come Sunday

    ★★★★★

  • Careful How You Go

    ★★★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ½

  • The Post

    ★★★★★

  • All the Money in the World

    ½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ½

  • The Greatest Showman

    ½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • The Problem with Apu

    ★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • The Snowman

    ½

  • Disobedience

    ½

  • I, Tonya

    ½

  • Outside In

    ★★★★★

  • On Chesil Beach

    ½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★★

  • Lean on Pete

    ★★★

  • Film Stars Don't Die in Liverpool

    ½

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ½

  • Smocaine 3

    ★★★

  • Sarah Silverman: A Speck of Dust

    ★★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★★

  • Alien: Covenant

    ½

  • The Last Movie Star

    ★★★★★

  • Dance Academy: The Movie

    ½

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★★★

  • Freak Show

    ★★½

  • Skins

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • The Bye Bye Man

    ½