Sort by
  • Elvis

    ★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Kyiv Frescoes

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • 2 Cool 2 Be 4gotten

    ★★★

  • Jesus Is Dead

    ★★★★½

  • Apocalypse Child

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Pickpocket

    ★★★★★

  • Norte, Hangganan ng Kasaysayan

    ★★★★½