• The Old Guard

    ★½

  • The Little Hours

    ★★★★★

  • Anon

    ★★½

  • Confessions of a Shopaholic

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Set It Up

    ★★★★

  • In the Shadow of the Moon

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★★★½

  • The Platform

    ★★½

  • Sweet & Sour

    ★★★

  • The African Doctor

    ★★★

  • The World to Come

    ★★★

  • (500) Days of Summer

    ★★★

  • I Am Mother

    ★★½

  • The Interpreter

    ★★★

  • Circle

    ½