Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★

  • X

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Resort

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★★★★

  • Brainiac: Transmissions After Zero

    ★★★★

  • The Beach Bum

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★★

  • Swiped

    ½

  • A Star Is Born

    ★★★★½

  • The Favourite

    ★★★★½

  • First Man

    ★★★★

  • Slender Man

    ½

  • The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

    ★★★½

  • My Hero Academia: Two Heroes

    ★★★★