Sort by
  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Adam Project

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Comeback Trail

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Athlete A

  • You Should Have Left

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★★

  • 365 Days

    ½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Midsommar

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • It

    ★★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • Prisoners

    ★★★★★

  • Inside Llewyn Davis

    ★★★★★

  • Seven Psychopaths

    ★★★

  • Scream 4

    ★★★★

  • Kick-Ass

    ★★★★½

  • Ratatouille

    ★★★★★

  • Hot Fuzz

    ★★★★★

  • Shaun of the Dead

    ★★★★½

  • Spider-Man

    ★★★★

  • Scream 3

    ★★★★

  • Office Space

    ★★★★½

  • Scream 2

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Jingle All the Way

    ★★★★★

  • Braindead

    ★★★

  • Back to the Future Part II

    ★★★★★

  • Heathers

    ★★★★★

  • Die Hard

    ★★★★½

  • This Is Spinal Tap

    ★★★★★

  • Creepshow

    ★★★★½

  • The Thing

    ★★★★★