meg has logged 22 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
10
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Flora & Ulysses

Flora & Ulysses

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
One Night in Miami...

One Night in Miami...

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Wolfwalkers

Wolfwalkers

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry