• Rocketman

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • The Croods

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Fargo

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Pom Poko

    ★★★½

  • Ocean Waves

    ★½

  • Million Dollar Baby

    ★★★½

  • Porco Rosso

    ★★★½

  • Freedom Writers

    ★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★½

  • Only Yesterday

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • Over the Moon

    ★★★

  • The Voices

    ★★★

  • Grave of the Fireflies

    ★★★★