Sort by

aisha has logged 13 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Dirty Computer

Dirty Computer

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Rebel Without a Cause

Rebel Without a Cause

1955
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Election

Election

1999
×
Edit this entry  
05
Girl, Interrupted

Girl, Interrupted

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Table 19

Table 19

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
How It Feels

How It Feels

2016
×
Read the review Edit this entry  
01
The Girl with the Dragon Tattoo

The Girl with the Dragon Tattoo

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Gifted

Gifted

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry