Sort by

aisha has logged 13 entries for films during February 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Sucker Punch

Sucker Punch

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Chicago

Chicago

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Fieldwork Footage

Fieldwork Footage

1928
×
Read the review Edit this entry  
07
The Fits

The Fits

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
I Am Not Your Negro

I Am Not Your Negro

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Perfect Blue

Perfect Blue

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry