Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bama Rush

  • John Mulaney: Baby J

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Reality

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Missing

    ★★★

  • House Party

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • M3GAN

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Senior Year

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Nanny

    ★★★½

  • Emergency

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Annette

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • All My Friends Hate Me

    ★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½