• The Basketball Diaries

    ★★★

  • Hal

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Ocean Waves

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Grave of the Fireflies

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★½

  • Zoku Owarimonogatari

    ★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★½

  • Tamako Love Story

    ★★★

  • Rascal Does Not Dream of a Dreaming Girl

    ★★

  • Spirited Away

    ★★★★

  • Flavors of Youth

    ★★★

  • Lupin the Third: The Mystery of Mamo

    ★★★

  • Beyond the Boundary: I'll Be Here - Future

    ★★