Sort by
  • Sonic the Hedgehog 3

  • Beetlejuice 2

  • The Garfield Movie

  • The Marvels

    ★★½

  • Side Sidemi

    ★★★★½

  • Groot and the Great Prophecy

    ★★★

  • Groot's Sweet Treat

    ★★½

  • Groot's Snow Day

    ★★★

  • Groot Noses Around

    ★★

  • Are You My Groot?

    ★★

  • Ahsoka

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • First Totem Problems

    ★★½

  • Mkhuzi: The Spirit Racer

    ★★★★

  • Herderboy

    ★★★

  • Indiana Jones Collection

    ★★★★

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Silent Running

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • Surf Sangoma

    ★★★

  • The Flash

    ★½

  • Once Upon a Studio

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★★½

  • The Trident

    ★★½

  • Jesus Revolution

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Nerdy Prudes Must Die

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Donks

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Spirited

    ★★★★

  • Dinner Rush

  • Duke the Musical

  • Zootopia+

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • The Godfather of the Bride

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★