Sort by
  • Halloween Ends

    ★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Dead for a Dollar

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Princess

    ★★★★

  • Interceptor

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Castle Falls

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Black Friday

    ★★★

  • One Shot

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Nightbooks

    ★★★★

  • Kate

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Old Henry

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★½

  • Yakuza Princess

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Cursed

    ★★★★

  • Raging Fire

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jolt

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Seance

    ★★★½

  • F9

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★★

  • TINA

    ★★★★½