Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The King's Man

The King's Man

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Sister Act 2: Back in the Habit

Sister Act 2: Back in the Habit

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Gremlins

Gremlins

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Saving Christmas

Saving Christmas

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Italian Spiderman

Italian Spiderman

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Ratatoing

Ratatoing

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Marshall

Marshall

2017
×
★★★
Edit this entry