RSS feed for ajarrr
  • Tom Has a Plant

    ★★★½

  • The Rental

    ★★½

  • Summer of 85

    ★★

  • Japan Sinks: 2020

  • Dune

    ★★★

  • Aquamarine

    ★★½

  • Collapsing Mies

    ★★★★

  • Average Happiness

    ★★½

  • Nausea

    ★½

  • Night Shift

    ★★★

  • Naked

    ★★★

  • Roach

    ★★★

  • To The Dusty Sea

    ★★★★½

  • Sura

    ★★★

  • Airhead!

    ★★★★

  • Yo

    ★★★

  • Ghosts

    ★★½

  • Friend of a Friend

    ★★★★

  • To: Gerard

    ★★

  • The Zillas Have a Picnic

    ★★

  • The Shoreline

    ★★★

  • Homeless Home

    ★★★★

  • I'm Here

    ★★★★★

  • 10 000 Ugly Inkblots

    ★★½

  • Carrousel

    ★★★

  • Bela

    ★★

  • Altötting

    ★★½

  • Beyond Noh

    ★★½

  • The Town

    ★★½

  • Happiness

    ★★★

  • Empty Places

    ★★★½

  • Urban Goat

    ★★★

  • Time o´ the Signs

    ★★

  • Murder in the Cathedral

    ★★★

  • Arka

    ★★

  • The Passerby

    ★★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★

  • Out

    ★★★★½

  • Memoirs of Vegetation

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Black Sheep Boy

    ★★★★★

  • Un diable dans la poche

    ★★★★★

  • My Galactic Twin Galaction

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • Genius Loci

    ★★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Shooom's Odyssey

    ★★★½

  • Horse Girl

    ★★★½

  • Relic

    ★½

  • Shirley

    ★★★

  • My Juke-Box

  • Yes-People

    ★★★

  • Amulet

    ★★½

  • Pulsator

    ★★★½

  • Turtle Journey: The Crisis in Our Oceans

    ★★★½

  • Little Women

    ★★

  • Inès

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★½

  • 1917

    ★★★

  • Kosmonaut

    ★★½

  • A Mind Sang

    ★★

  • Queen & Slim

    ★★★½

  • Home

    ★★★

  • Lunch on the Grass

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★

  • The Fall

    ★★★★

  • The Forest of Love

    ★★★★

  • Killing Time

    ★★★★★

  • Machini

    ★★★★

  • Giant Bear

    ★★★

  • The End

    ★★

  • Lursaguak

    ★★½