Sort by
  • Choose Love

    ★★

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mafia Mamma

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Sanctuary

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Honor Society

    ★★★★½

  • Nope

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ½

  • Malignant

    ★★★★★

  • He's All That

    ★½

  • Candyman

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • False Positive

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Thunder Force

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Charli XCX: Alone Together

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★½