Sort by
  • Silent Night

    ★★

  • Napoleon

    ★★½

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • Totally Killer

    ★★½

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Being Mary Tyler Moore

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Suzume

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Memento Mori: Earth

    ★★½

  • Till

    ★★★½

  • Werewolf by Night

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½