Sort by

Aaron has logged 15 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Dogtooth

Dogtooth

2009
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Gummo

Gummo

1997
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Nimic

Nimic

2019
×
Read the review Edit this entry  
23
Game Change

Game Change

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
James White

James White

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Martha Marcy May Marlene

Martha Marcy May Marlene

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
La Haine

La Haine

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Christine

Christine

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Simon Killer

Simon Killer

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Afterschool

Afterschool

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Anomalisa

Anomalisa

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry