• The Exorcist III

    ★★★

  • Team America: World Police

    ★★★½

  • Evil Dead II

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Pulse

    ★★★★

  • I Saw the Devil

    ★★★

  • Poltergeist

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★

  • All the Money in the World

    ★★½

  • Alien: Covenant

    ★★★½

  • Possession

    ★★★½

  • Sleepaway Camp

    ★★★½

  • Memories

    ★★★

  • The Martian

    ★★★★

  • Cure

    ★★★★★

  • Exodus: Gods and Kings

  • Twilight Zone: The Movie

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★