• Dead Pigs

    ★★★★

  • So Proudly We Hail

    ★★★

  • The Ghost and Mrs. Muir

    ★★★★

  • Forty Guns

    ★★★★

  • White Material

    ★★★½

  • Zombie Nightmare

    ★★½

  • Piranha

    ★★★★

  • Two Thousand Maniacs!

    ★★★

  • Sky High

    ★★★

  • The Fear

    ★½

  • At Midnight I'll Take Your Soul

    ★★

  • Friday the 13th

    ★★★★

  • Werewolf

    ½

  • East Side, West Side

    ★★★½

  • The Curse of the Mummy's Tomb

    ★★½

  • Gamera vs. Guiron

    ★★★

  • Ladies of Leisure

    ★★½

  • One Hundred and One Nights

    ★★★½