• Willy's Wonderland

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Live In San Francisco '16

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • DieHard is Back

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

  • Freaky

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

  • Unpregnant

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Host

    ★★★★★

  • Ratty

  • Partygeddon

  • Extraction

    ★★

  • Chunky Shrapnel

    ★★★★★

  • The History of the Seattle Mariners

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Possessor

  • Spree

    ★★★

  • Goldman v Silverman

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • The Irishman: In Conversation

  • Grand Isle

    ★★★

  • Primal

    ★★★

  • Badland

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • Kill Chain

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • The Fanatic

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Escape Plan: The Extractors

    ★★

  • Child's Play

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Danger Close

    ★★★

  • Chris Farley: Anything for a Laugh

  • Avengement

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

  • The Bob Emergency

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★

  • Us

    ★★★

  • Daniel Isn't Real

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Triple Frontier

  • Furie

    ★★★

  • Trading Paint

  • The Search for the Saddest Punt in the World

  • Unrivaled: Earnhardt vs. Gordon

  • Happy Death Day 2U

    ★★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★

  • Polar

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Lovebites - Battle in the East

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fighting in the Age of Loneliness

  • Aquaman

    ★★★

  • Bird Box

    ★★

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★★

  • Overlord

    ★★★