Merry has logged 12 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Truth or Dare

Truth or Dare

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Dirty Computer

Dirty Computer

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Light of the Moon

The Light of the Moon

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Edit this entry  
11
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★½
Edit this entry  
10
Proud Mary

Proud Mary

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Saturday Church

Saturday Church

2017
×
★★★★★
Edit this entry