Sort by
  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • We Met in Virtual Reality

    ★★★

  • Beanie Mania

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Love Hard

    ★★

  • Encanto

    ★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Jagged

    ★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Dear Evan Hansen

  • LuLaRich

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Cinderella

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Pray Away

    ★★★

  • In the Heights

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Fake Famous

  • Together Together

    ★★★

  • CODA

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • Concrete Cowboy

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • Tenet

    ★★

  • Host

    ★★★

  • An American Pickle