• How to score 10 runs in the first inning and lose

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Section 1

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Captain Ahab: The Story of Dave Stieb

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Line Goes Up: The Problem With NFTs

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • 9/21/21

    ★★★★★

  • Kate

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★½

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • F9

    ★★★½

  • The Woman in the Window

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Deadly Illusions

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Little Things

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Locked Down

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★½

  • Mank

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★½

  • Project Power

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★½

  • Money Plane

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • 8:46

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★½

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★★

  • The Hunt

    ★★

  • Emma.

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Cats

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Bombshell

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • 1917

    ★★★★