• Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Burning

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Pet Sematary

    ★★★★

  • The Heroic Trio

    ★★★★

  • Yes, Madam!

    ★★★★

  • The Eyes of My Mother

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Widows

    ★★★★

  • Kin

    ★★★★

  • Padmaavat

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • The First Purge

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Revenge

    ★★★★