Sort by
  • The Iron Giant

    ★★★★★

  • 12 Angry Men

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • My Favorite Year

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Butch Cassidy and the Sundance Kid

    ★★★★★

  • Paper Moon

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Nobody's Fool

    ★★★★★

  • The Quick and the Dead

    ★★★★½

  • Hard Boiled

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Superman

    ★★★★½

  • Heaven Can Wait

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½