• Black Widow

  • Solos

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • 22 vs. Earth

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Save Ralph

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Secret Magic Control Agency

    ★★½

  • Deadly Illusions

    ½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★½

  • BLACKPINK: THE SHOW

    ★★★★★

  • Finding 'Ohana

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Music

    ½

  • Burrow

    ★★★★

  • Ivy

    ★★★★

  • A Recipe for Seduction

    ½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • A Nashville Christmas Carol

    ½

  • Christmas with the Darlings

  • Dreamcatcher [Dystopia: Seven Spirits]

    ★★★★★

  • Holly & Ivy

    ★½

  • Deliver by Christmas

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • It Counts

    ★★★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★½

  • Black Box

    ★★★

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★★

  • The Scary House

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Honest Thief

    ★★★½

  • Jennifer's Solution

    ★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★½

  • After We Collided

    ½

  • Work It

    ★★

  • Disney Channel Summer Sing-Along

    ★★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Adventure Time: Distant Lands

    ★★★★★

  • A Very Country Christmas Homecoming

    ½

  • Celebrity Escape Room

    ★★★½

  • BLACKPINK 2019-2020 WORLD TOUR IN YOUR AREA -TOKYO DOME-

    ★★★★★

  • The Half of It

    ★★½

  • Remember Me, Mommy?

  • My Daughter's Psycho Friend

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • Mulan

    ★★★

  • The Thing About Harry

    ★½

  • The Acorn Princess

    ★★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ★★★★★

  • Emma.

    ★★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Fantasy Island

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Wendy

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Come Away

    ★★★

  • Cuties

    ½

  • Shook

    ★★

  • Stolen by My Mother: The Kamiyah Mobley Story