Sort by

adrian has logged 16 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★½
Edit this entry  
26
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Zola

Zola

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Pig

Pig

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Old

Old

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Up in the Air

Up in the Air

2009
×
★★★½
Edit this entry  
09
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Slumber Party Massacre II

Slumber Party Massacre II

1987
×
Edit this entry  
05
The Slumber Party Massacre

The Slumber Party Massacre

1982
×
★★★
Edit this entry  
02
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry