Sort by
  • The Creator

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Troll

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • The Viewing

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

    ★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Watcher

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Beast

    ★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Enys Men

    ★★★

  • Men

    ★★

  • Firestarter

  • Our Father

    ★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Chair

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★½