Sort by
  • John Wick: Chapter 4

  • Scream VI

  • Creed III

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Cocaine Bear

  • Magic Mike's Last Dance

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Going Varsity in Mariachi

  • Infinity Pool

  • Eileen

  • The Starling Girl

    ★★★★★

  • The Pod Generation

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • Hanukkah on Rye

  • Babylon

  • M3GAN

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★

  • Disenchanted

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Rosaline

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

  • See How They Run

  • Bros

  • About Fate

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • If These Walls Could Sing

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Not Okay

  • Nope

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Bullet Train

  • Mr. Malcolm's List

  • Two Tickets to Paradise

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Aftersun

  • Corsage

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Along for the Ride

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Downton Abbey: A New Era

  • The Northman

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Outfit

  • Turning Red

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

  • Nanny

    ★★★

  • Sharp Stick

  • Leonor Will Never Die

  • Fresh

    ★★★

  • Book of Love

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • The 355

  • Beanie Mania