Sort by
  • Bama Rush

    ★★

  • Mafia Mamma

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • We Have a Ghost

    ½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★½

  • Not Okay

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Senior Year

    ★★★

  • Split Ends

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Death to 2021

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Sing 2

  • House of Gucci

    ★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Guilty

  • Dune

    ★★★★★

  • He's All That

  • The Boss Baby: Family Business

    ★½

  • Luca

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

  • The Project

    ½

  • Death to 2020

    ★★★

  • The Stand In

    ★★

  • Holidate

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Soul

    ★★★

  • Hubie Halloween

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★½

  • Love, Guaranteed

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★½