Sort by
  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Sonic Frontiers Prologue: Divergence

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Mortal Kombat Legends: Snow Blind

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★½

  • Blonde

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Arcane: Bridging the Rift

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★½

  • Sonic Drone Home

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Better Call Saul Presents: Slippin' Jimmy

    ½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Constantine: The House of Mystery

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Father Stu

    ★★½

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Tall Girl 2

    ★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Catwoman: Hunted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Pinocchio: A True Story

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Blade Runner: Black Lotus

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • Red Notice

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Injustice

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★★½