• Dark Shadows

    ★★★

  • Sleepy Hollow

    ★★½

  • Corpse Bride

    ★★★★

  • Rebecca

  • Mia and the White Lion

    ★★★

  • Megan Is Missing

    ½

  • A Star Is Born

    ★★★

  • Phantom Thread

    ★★½

  • Little Manhattan

    ★★★

  • Revolutionary Road

    ★★½

  • Léon: The Professional

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

    ★★★

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★★½

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★½

  • Twilight

    ★★★½

  • Twitches Too

    ★★★★★