Sort by
  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Morbius

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • 4 Kings

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Copshop

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Passing

    ★½

  • In the Earth

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Call

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★

  • Mank

    ★½

  • Pixie

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Little Fish

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Supernova

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Penguin Bloom

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • Nowhere Special

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Greenland

    ★★★

  • Unhinged

    ★★

  • Archive

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★

  • Love Wedding Repeat

    ★★

  • The Hunt

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★