Sort by
  • Pathaan

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • A Tale of Two Christmases

    ★★

  • Three Wise Men and a Baby

    ★★½

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★½

  • Christmas with You

    ★½

  • A Tiny Home Christmas

    ★½

  • In Merry Measure

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Well Suited For Christmas

  • Lights, Camera, Christmas!

    ★½

  • Catering Christmas

    ★½

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • A Kismet Christmas

    ★½

  • Noel Next Door

    ★½

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★

  • What Comes Around

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • The People's Joker

    ★★★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Viking

    ★★★½

  • Riceboy Sleeps

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The End Of Sex

    ★★★

  • Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe

    ★★★★

  • The Blackening

    ★★★½

  • Sidney

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Black Ice

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • I Like Movies

    ★★★★

  • Butcher's Crossing

    ★★★

  • Brother

    ★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Son

    ★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Raven's Hollow

    ★★½

  • The Invitation

    ★★

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Glorious

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Sharkula

    ½

  • Amityville Karen

    ½

  • Who Invited Them

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Joyland

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • A Perfect Pairing

  • Shin Ultraman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★