Sort by
  • Half-Life: 25th Anniversary Documentary

    ★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

    ★★★½

  • Beckham

    ★★★½

  • Race to the Summit

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Kelce

    ★★★★

  • A Million Miles Away

    ★★½

  • Reptile

    ★★★

  • The Universal Theory

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • NYAD

    ★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Touch the Gate

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • To End All War: Oppenheimer & the Atomic Bomb

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Wham!

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Tour de France: Unchained

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Hannah Gadsby: Something Special

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • Boom! Boom! The World vs. Boris Becker

    ★★★½

  • boygenius: the film

    ★★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Real Madrid: Until the End

    ★★★½

  • Artem & Eva

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • The Swarm

    ★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★½

  • 65

    ★★

  • Living Bad

    ★★★½

  • Bad Living

    ★★★

  • Afire

    ★★★★½

  • Finding Michael

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Live at Bush Hall

    ★★★★

  • Golda

    ★★★

  • Delegation

    ★★★½

  • Disco Boy

    ★★½

  • Reality

    ★★★

  • Sun and Concrete

    ★★★½

  • Lonely Oaks

    ★★★★★

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★★

  • When Will It Be Again Like It Never Was Before

    ★★★

  • Superpower

    ★★★

  • Someday We'll Tell Each Other Everything

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Creed III

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • The Locksmith

    ★½

  • La Palisiada

    ★★

  • Alaska

    ★★★½

  • Stephen Curry: Underrated

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★