• We're the Millers

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Crimson Peak

    ★★★★

  • 13 Going on 30

    ★★★★

  • The Lovely Bones

    ★★½

  • Notting Hill

    ★★★★

  • Secret of the Wings

    ★★

  • Tinker Bell and the Great Fairy Rescue

    ★★★½

  • Before Sunset

    ★★★★

  • Before Sunrise

    ★★★★★

  • Brokeback Mountain

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • 10 Things I Hate About You

    ★★★★

  • Enchanted

    ★★★★★

  • Tinker Bell

    ★★★

  • Nancy Drew

    ★★★★★

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★★