Sort by
  • Madame Web

    ★★

  • The Beekeeper

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

  • Wonka

    ★★★

  • The Color Purple

    ★★

  • Napoleon

    ★★★

  • The Curse

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★½

  • Totally Killer

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★

  • The Mask

  • The Creator

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★½

  • All of Us Strangers

    ★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Ferrari

    ★★★★½

  • Saltburn

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • The Taste of Things

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Fool's Paradise

    ★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Self Reliance

    ★★★

  • Bottoms

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Afire

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★