Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Jason Isbell: Running With Our Eyes Closed

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Polite Society

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★½

  • Emancipation

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Welcome to Chippendales

    ★★★½

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★½

  • The Friendship Game

    ★★★

  • Spirited

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Rosaline

    ★★★★½

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • Always, Lola

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Devotion

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★