Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • It Ain't Easy Being Green

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • The People You're Paying to Be in Shorts

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • Moon Knight

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Captain Ahab: The Story of Dave Stieb

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

  • The Batman

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Kimi

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Kanye With Special Guest Drake - Free Larry Hoover Benefit Concert

  • Hawkeye

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Eternals

    ★★

  • Making Faces

  • Encanto

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

  • Malignant

    ★★★★

  • Untold: Crime & Penalties

    ★★★½

  • The History of the Atlanta Falcons

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Untold: Malice at the Palace

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★½

  • Loki

  • F9

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror