• Jackass Number Two

    ★★★★½

  • The Great Train Robbery

    ★★

  • The Backrooms

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • The Mandela Catalogue Vol.2

    ★★★

  • 1500 Words

    ★★★

  • Jackass: The Movie

    ★★★½

  • Blade

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Scream

    ★★★★★

  • The Red Ape Family Pilot

    ½

  • Powaqqatsi

    ★★½

  • Old Maid

  • The Mandela Catalogue Vol. 1

    ★★★½

  • Dillinger

    ★★★★

  • Doctor Who: The Waters of Mars

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Far From the Tree

    ★★★★½