Forgotten password?
★★★★½ Watched by allie ✨ 06 Apr, 2021
damn she's got a STACKED filmography
★★★★ Watched by allie ✨ 05 Apr, 2021
This review may contain spoilers. I can handle the truth.
my favourite love trope: gilf and birdman
★★★★½ Watched by allie ✨ 05 Apr, 2021
good ol sibling bonding time :)
historians will say they were best friends
★★★ Watched by allie ✨ 05 Apr, 2021
i uh,,,don’t know how to feel about this one
★★★★½ Watched by allie ✨ 01 Apr, 2021
i’m 🥺 totally fine guys 🥺 it’s just a movie 🥺 haha why would i be upset 🥺
★★★★ Watched by allie ✨ 22 Mar, 2021
there uh,,,sure was burning
★★★★ Watched by allie ✨ 19 Mar, 2021
no one:maddie ziegler’s dance routines: https://youtu.be/l7PuXAsPl9c
★★ Watched by allie ✨ 18 Mar, 2021
they literally had to kill off the son to attempt to make this movie interesting at all
★★★★½ Watched by allie ✨ 17 Mar, 2021
no one:joe pesci: what are u looking at wise guy, huh? you think you’re so fucking tough? fucking wise guy *beats everyone up*
★★★ Watched by allie ✨ 14 Mar, 2021
this movie invented vr
★★★★ Rewatched by allie ✨ 14 Mar, 2021
YOUVE BEEN HOODWINKED BABY